WRZESIEŃ

Każdy dzielny przedszkolaczek 
żegna mamę i nie płacze. 
Potem – tak jak mały zuch 
z talerzyka je za dwóch. 
Z dziećmi ładnie się pobawi 
i porządek tu zostawi. 

Serdecznie witamy dzieci, które po raz pierwszy przyszły do naszego przedszkola oraz dzieci, które wróciły po wakacyjnej przerwie do naszej grupy. Jesteśmy przekonane, że trudne chwile rozstania i minuty wypełnione tęsknotą szybko ustąpią miejsca radosnej zabawie.
Nasza grupa nazywa się Smoki. W pierwszych dniach września poznamy naszą salę, kąciki zabaw i zabawki. Nauczymy się imion nowych koleżanek i kolegów. Poznamy umowy, które pomogą nam zgodnie i bezpiecznie bawić się w sali i ogrodzie. Nauczymy się piosenki pt.: ,,Miś w przedszkolu”:
1. Pewien bardzo mały miś
do przedszkola przyszedł dziś.
I powiedział mi do uszka,
że najlepiej jest w maluszkach.
I powiedział mi do uszka,
że najlepiej jest w maluszkach.
2. Pewien bardzo mały miś
do przedszkola przyszedł dziś.
Wszyscy bardzo Cię lubimy,
popatrz, misiu, jak tańczymy.
Wszyscy bardzo Cię lubimy,
popatrz, misiu, jak tańczymy.
Podczas zabaw będziemy doskonalić umiejętności oceniania wielkości przedmiotów (duży – mały) oraz rozpoznawać kolor czerwony. Poznamy nazwy i wygląd wybranych owoców i warzyw.
Bardzo ważne, byśmy kształtowali nawyki żywieniowe u dzieci od najmłodszych lat, bo przecież od tego zależy ich przyszła kondycja i zdrowie.


Warning: Undefined variable $comments_view in /home/platne/serwer214262/public_html/przedszkole1-krakow.pl/wp-content/themes/fascinate/single.php on line 74
Powrót na górę